Luokka 1 - Este puomiluokka arv. A.0.0 Kategoria A
4.5.2014 Seuraestekilpailu
Tawast Riders ry
Alaspään Ratsastuskeskus
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 6 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Moona PekkinenElwis  
 Kangasalan Ratsastajat ry 0113,82
1Anna HynninenRubin Fra Skaney  
 Suomen Islanninhevosyhdistys r 058,10
1Violetta PitkänenZara  
 Tawast Riders ry 0105,85
1Hilda KoivistoMugga frá Hlidarbergi  
 Uudenkylän Poni Urheilijat ry 059,66
1Senni VuorinenElwis  
 Hämeen Ratsastajat ry 0106,81
1Hilda KoivistoSeifur frá Gloru  
 Uudenkylän Poni Urheilijat ry 057,03
 
7Iida NiemiBrydja frá Kviarhóli  
 Suomen Islanninhevosyhdistys r Ute. 
 
ylös

Luokka 2 - Este 50cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria A + H
4.5.2014 Seuraestekilpailu
Tawast Riders ry
Alaspään Ratsastuskeskus
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Hilda KoivistoSeifur frá Gloru   
 Uudenkylän Poni Urheilijat ry 063,53046,81
2Ninja HellmanMusta Usva   
 Tawast Riders ry 065,44468,68
3Juulia ValtonenSeppel   
 Tawast Riders ry 070,16Ute. 
 
4Anna HynninenRubin Fra Skaney   
 Suomen Islanninhevosyhdistys r 474,06  
5Mette SuolammiMaster   
 Tampereen Ratsastusseura ry 874,28  
6Inka KannistoSörbys Velisia   
 Tawast Riders ry Ute.   
6Violetta PitkänenZara   
 Tawast Riders ry Ute.   
6Laura MäkipääJustice   
 Kalvolan Seudun Ratsastajat ry Ute.   
6Saija HenttinenNavarron Ronaldo   
 Tawast Riders ry Ute.   
6Anni ViskariSharon II   
 Tawast Riders ry Ute.   
6Jenni KaivonenTuroveera   
 Tawast Riders ry Ute.   
 
ylös

Luokka 3 - Este 70cm arv. A.2.0 Kategoria A + H
4.5.2014 Seuraestekilpailu
Tawast Riders ry
Alaspään Ratsastuskeskus
9 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Mira NieminenDancing Spirit  
 Tawast Riders ry 055,75
2Saara OjaniemiTraviata  
 Tawast Riders ry 057,34
3Saara OjaniemiDogtail´s Candyman  
 Tawast Riders ry 058,22
 
4Tero HeiskaRuby Diamond  
 Hämeen Ratsastajat ry 062,75
5Lotta IjäsRingo III  
 Tawast Riders ry 064,85
6Iina RantanenPeasant Liquor  
 Tampereen Ratsastusseura ry 066,94
7Ulpu HuuskoHafrinna  
 Tawast Riders ry 470,91
8Birgitta SalminenGildia  
 Tawast Riders ry 1259,00
9Saija HenttinenNavarron Ronaldo  
 Tawast Riders ry Ute. 
 
ylös

Luokka 4 - Este 70/80/90cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria A + H
17 ilmoittautuminen, 17 lähtöä, 5 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Katariina HirvonenPreemia   
 Turengin Ratsastuskoulun Ratsa 055,94035,56
2Mira NieminenDancing Spirit   
 Tawast Riders ry 057,19037,59
3Sylvi PehkonenParadise   
 Turengin Ratsastuskoulun Ratsa 056,25038,75
4Anna AgopovJack R   
 Turengin Ratsastuskoulun Ratsa 055,91039,19
5Netta PietiläZagi   
 Kangasalan Ratsastajat ry 056,65039,68
 
6Erika PeltonenParadise   
 Turengin Ratsastuskoulun Ratsa 058,47039,71
7Emmi ToivonenLiwiec   
 Tawast Riders ry 060,81045,62
8Emmi ToivonenFabled Carissima   
 Tawast Riders ry 059,09046,50
9Milja SeppäläLazzaroni   
 Kangasalan Ratsastajat ry 060,97047,12
10Sanni VirtanenBrandy Volber   
 Turengin Ratsastuskoulun Ratsa 054,56442,62
11Tero HeiskaRuby Diamond   
 Hämeen Ratsastajat ry 059,91849,40
12Sonja MattilaLopik´s Remy   
 Tawast Riders ry 470,75  
13Saara OjaniemiDogtail´s Candyman   
 Tawast Riders ry 475,63  
14Iina RantanenPeasant Liquor   
 Tampereen Ratsastusseura ry 475,84  
15Ulpu HuuskoHafrinna   
 Tawast Riders ry 874,53  
16Jenni KankaanniemiSharon II   
 Tawast Riders ry Ute.   
16Milja HakamäkiMustausva   
 Tawast Riders ry Ute.   
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport