Luokka 1 - Este 30-40cm arv. A.1.0 (ei oksereita, ei sarjaa) Kategoria A + H
23.2.2014 Seuraestekilpailu
Tawast Riders ry
Alaspään Ratsastuskeskus
5 ilmoittautuminen, 5 lähtöä, 2 Sijoittuu
Estetuomari: Jenni Tiipiö
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Laura MäkipääJustice  
 Kalvolan Seudun Ratsastajat ry 068,37
1Karoliina MäntykangasSuojalan Seireeni  
 Hämeen Ratsastajat ry 055,03
1Jenni KaivonenTuroveera  
 Tawast Riders ry 052,66
 
4Mette SuolammiMaster  
 Tampereen Ratsastusseura ry 4105,56
5Johanna KeskinenAvalon II  
 Tampereen Ratsastusseura ry Ute. 
 
ylös

Luokka 2 - Este 60cm arv. A.2.0 Kategoria A + H
23.2.2014 Seuraestekilpailu
Tawast Riders ry
Alaspään Ratsastuskeskus
9 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
Estetuomari: Jenni Tiipiö
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Noora MatilainenArahiit  
 Tawast Riders ry 049,72
2Lotta IjäsRingo III  
 Tawast Riders ry 055,03
3Sarita SaarentaustaCB Layra  
 Riihimäen Ratsastajat ry 437,41
 
4Ninka VehmasFuerte Fernando  
 Riihimäen Ratsastajat ry 476,19
5Birgitta SalminenGildia  
 Tawast Riders ry 858,94
6Sani SavikkoComet of the Halley  
 Tawast Riders ry Ute. 
6Alisa HyttinenKalia  
 Tawast Riders ry Ute. 
6Kaisa AlhainenBellavista  
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry Ute. 
6Oili KarkkulaMilagross  
 Ratsastusseura Verraton ry Ute. 
 
ylös

Luokka 3 - Este 75cm arv. 367.1(A2/A2) Kategoria A + H
23.2.2014 Seuraestekilpailu
Tawast Riders ry
Alaspään Ratsastuskeskus
18 ilmoittautuminen, 18 lähtöä, 5 Sijoittuu
Estetuomari: Jenni Tiipiö
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Mira NieminenDancing Spirit   
 Tawast Riders ry 053,35020,12
2Kim KannelaColoured Coded Boy   
 Hyvinkään Urheiluratsastajat r 055,28021,68
3Oona EerolaLil'Romeo   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 056,50023,59
4Satu KiiltomäkiRigolett II   
 Kangasalan Ratsastajat ry 056,90024,75
5Noora MatilainenArahiit   
 Tawast Riders ry 049,90026,06
 
6Saara OjaniemiDogtail's Candyman   
 Tawast Riders ry 061,16026,59
7Linda VautoTrueholm's Mocka   
 Ss-Riders-92 ry 065,25026,65
8Helena OravaCyrano de Bergerac   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 068,78026,90
9Emmi ToivonenLiwiec   
 Tawast Riders ry 059,59030,10
10Alisa HyttinenKalia   
 Tawast Riders ry 067,04037,97
11Sarita SaarentaustaCB Layra   
 Riihimäen Ratsastajat ry 054,50423,37
12Ninka VehmasFuerte Fernando   
 Riihimäen Ratsastajat ry 056,62424,94
13Jenni KankaanniemiSharon II   
 Tawast Riders ry 060,71Ute. 
14Oili KarkkulaMilagross   
 Ratsastusseura Verraton ry 454,25  
15Kaisa AlhainenBellavista   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 465,21  
16Ulpu HuuskoHafrinna   
 Tawast Riders ry Ute.   
16Netta MankinenSir Vihtory   
 Tampereen Ratsastusseura ry Ute.   
16Alina KoskinenBerta IV   
 Riihimäen Ratsastajat ry Ute.   
 
ylös

Luokka 4 - Este 90cm arv. 367.1(A2/A2) Kategoria A + H
23.2.2014 Seuraestekilpailu
Tawast Riders ry
Alaspään Ratsastuskeskus
8 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Estetuomari: Jenni Tiipiö
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Linda VautoTrueholm's Mocka   
 Ss-Riders-92 ry 051,32435,91
2Minna KuuslampiSriftas   
 Riihimäen Ratsastajat ry 442,91  
 
3Oona EerolaLil'Romeo   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 447,00  
4Alina KoskinenAtheena   
 Riihimäen Ratsastajat ry 861,81  
5Emmi ToivonenLiwiec   
 Tawast Riders ry Ute.   
5Mira NieminenDancing Spirit   
 Tawast Riders ry Ute.   
5Saara OjaniemiDogtail's Candyman   
 Tawast Riders ry Ute.   
 Kim KannelaColoured Coded Boy   
 Hyvinkään Urheiluratsastajat r     
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport