Luokka 1 - Este 60cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria A + H
31.8.2014 Harjoitusestekilpailu
Alaspään Ratsastuskeskus
18 ilmoittautuminen, 18 lähtöä, 5 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Ella TaljaJaike fan Henswoude   
 Hämeen Ratsastajat ry 073,72029,84
2Kristiina MattilaDonna Elisa   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 077,53032,69
3Noora AnttonenFlying Dutchman   
 Tawast Riders ry 065,84034,65
4Jaana TuominenA.T. Musta-Ritari   
 Suomenratsut ry 059,03035,04
5Sani SavikkoRantine   
 Tawast Riders ry 069,28035,37
 
6Satu RosendahlRantine   
 Tawast Riders ry 070,46035,87
7Heidi MäensivuElinda B   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 075,84036,40
8Saija HenttinenNavarron Ronaldo   
 Tawast Riders ry 068,22036,94
9Oona LehtonenVanilla IV   
 Hämeen Ratsastajat ry 073,15038,68
10Veera InkiläinenAgilera   
 Tawast Riders ry 068,41039,94
11Tiia VilmunenMyrtin Yrtti   
 Tawast Riders ry 080,57040,35
12Katariina SarkolaMarc de Polo   
 Hämeen Ratsastajat ry 083,35045,97
13Inka KannistoHafrinna   
 Tawast Riders ry 085,31446,71
14Milja HakamäkiMedium   
 Tawast Riders ry 478,00  
15Pia-Liisa ParkkonenSharon II   
 Tawast Riders ry 482,63  
16Laura JokelaSeppel   
 Tawast Riders ry 4109,06  
17Karoliina SalminenLiwiec   
 Tawast Riders ry Ute.   
17Violetta PitkänenZara   
 Tawast Riders ry Ute.   
 
ylös

Luokka 2 - Este 80cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria A + H
31.8.2014 Harjoitusestekilpailu
Alaspään Ratsastuskeskus
20 ilmoittautuminen, 20 lähtöä, 5 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Oili TamminenSamsom   
 Singsbyn Ratsastajat ry 063,12029,94
2Mira NieminenDancing Spirit   
 Tawast Riders ry 068,47029,97
3Noora MatilainenArahiit   
 Tawast Riders ry 073,75031,16
4Ella TaljaJaike fan Henswoude   
 Hämeen Ratsastajat ry 071,69031,69
5Miia MökkäläMaaren Konsta   
 Hämeen Ratsastajat ry 067,34032,22
 
6Minna KuuslampiSriftas   
 Riihimäen Ratsastajat ry 068,59033,41
7Heidi MäensivuElinda B   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 080,94037,87
8Reetta KinnunenElomyrsky   
 Suomenratsut ry 071,22039,15
9Oona LehtonenVanilla IV   
 Hämeen Ratsastajat ry 068,47430,44
10Ulpu HuuskoTrueholm's Mocka   
 Tawast Riders ry 073,09435,38
11Jenni KankaanniemiSharon II   
 Tawast Riders ry 082,03443,00
12Noora AnttonenFlying Dutchman   
 Tawast Riders ry 478,47  
13Terhi LahtinenHilma Hepo   
 Suontaan Ratsastajat ry 485,60  
14Sonja MattilaLopik's Remy   
 Tawast Riders ry 485,63  
15Kristiina MattilaDonna Elisa   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 491,18  
16Saara OjaniemiFreesia   
 Tawast Riders ry Ute.   
16Veera InkiläinenAgilera   
 Tawast Riders ry Ute.   
16Katariina SarkolaMarc de Polo   
 Hämeen Ratsastajat ry Ute.   
16Emmi ToivonenFabled Carissima   
 Tawast Riders ry Ute.   
16Sini VaahteraSmiling Nikita   
 Hämeen Ratsastajat ry Ute.   
 
ylös

Luokka 3 - Este 90/100/110cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria A + H
31.8.2014 Harjoitusestekilpailu
Alaspään Ratsastuskeskus
9 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Sonja MattilaLopik's Remy   
 Tawast Riders ry 068,44033,10
2Minna KuuslampiSriftas   
 Riihimäen Ratsastajat ry 068,15033,22
 
3Saara OjaniemiDogtail's Candy Man   
 Tawast Riders ry 070,18036,13
4Mira NieminenDancing Spirit   
 Tawast Riders ry 068,34430,16
5Noora MatilainenArahiit   
 Tawast Riders ry 476,75  
6Saara OjaniemiTraviata   
 Tawast Riders ry 886,69  
7Emmi ToivonenFabled Carissima   
 Tawast Riders ry Ute.   
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport