Luokka 1 - Este puomi arv. A.0.0 Kategoria A + B
22.2.2015 1-tason estekilpailu
Tawast Riders ry
3 ilmoittautuminen, 3 lähtöä, 3 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Violetta PitkänenSörbys Velisia  
 Tawast Riders ry 083,50
1Iida NiemiMugga fra Hlidarbergi  
 Suomen Islanninhevosyhdistys r 072,00
1Iida ElorantaZara  
 Tawast Riders ry 089,22
 
ylös

Luokka 2 - Este 50cm arv. A.2.0 Kategoria A + B + H
22.2.2015 1-tason estekilpailu
Tawast Riders ry
15 ilmoittautuminen, 13 lähtöä, 4 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Inka KannistoHafrinna  
 Tawast Riders ry 053,35
2Hilda KoivistoSafir frá Kirkjulundi  
 Suomen Islanninhevosyhdistys r 059,53
3Assilotta ViitalaMagnus fra Köstrupp  
 Riihimäen Ratsastajat ry 060,34
4Venla SalonenSnowberry Nectar  
 Hämeen Ratsastajat ry 062,09
 
5Päivi RekolaCrystal Night  
 Similän Ratsastusurheilijat ry 064,62
6Riia LappalainenVekkuli Veikko  
 Ypäjän Ratsastajat ry 065,53
7Jenni AntikainenSharon II  
 Tawast Riders ry 070,75
8Veera HirviImalia  
 Keravan Ratsastusseura ry 071,41
9Julia VastamaaHerr Don Juan  
 Tampereen Ratsastusseura ry 073,16
10Riia SuonioImalia  
 Tawast Riders ry 073,44
11Hilda KoivistoSeifur frá Gloru  
 Suomen Islanninhevosyhdistys r 461,93
12Anne SuutariPastario  
 Hämeen Ratsastajat ry 464,28
13Violetta PitkänenSörbys Velisia  
 Tawast Riders ry 4103,90
 Aava PirhonenHafrinna  
 Tawast Riders ry   
 Ninja HellmanMustausva  
 Tawast Riders ry   
 
ylös

Luokka 3 - Este 70cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria A + B + H
22.2.2015 1-tason estekilpailu
Tawast Riders ry
HUOM! 2.vaiheen suorittaneilla, ei ole merkattuna 1.vaiheen oikeaa aikaa.
17 ilmoittautuminen, 17 lähtöä, 5 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Heta KannelaAthena II   
 Hyvinkään Urheiluratsastajat r 050,00030,60
2Sarita SaarentaustaCB Layra   
 Riihimäen Ratsastajat ry 050,00032,06
3Oili KarkkulaMilagross   
 Ratsastusseura Verraton ry 050,00032,12
4Jenni TiipiöTraviata   
 Tawast Riders ry 050,00033,69
5Kim KannelaColoured Coded Boy   
 Hyvinkään Urheiluratsastajat r 050,00034,81
 
6Ella TaljaJaike fan Henswoude   
 Hämeen Ratsastajat ry 050,00036,65
7Laura HuotariMagnus Fra Köstrupp   
 Tawast Riders ry 050,00038,19
8Milja HakamäkiMustausva   
 Tawast Riders ry 050,00038,25
9Anne SuutariPastario   
 Hämeen Ratsastajat ry 050,00041,25
10Saara OjaniemiKaoma   
 Tawast Riders ry 050,00044,87
11Elisa JokinenPikku-Seikka   
 Hämeen Ratsastajat ry 050,00052,31
12Julia VastamaaSurra-Murra-Donna   
 Tampereen Ratsastusseura ry 050,00448,53
13Päivi RekolaCrystal Night   
 Similän Ratsastusurheilijat ry 050,00448,88
14Birgitta SalminenGildia   
 Tawast Riders ry 050,00842,00
15Hilda KoivistoSeifur frá Gloru   
 Suomen Islanninhevosyhdistys r 056,13Ute. 
16Sini KatajamäkiHerr Don Juan   
 Tampereen Ratsastusseura ry 861,12  
17Riia LappalainenVekkuli Veikko   
 Ypäjän Ratsastajat ry 865,34  
 
ylös

Luokka 4 - Este 80cm arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria B + H
1-tason estekilpailu
Tawast Riders ry
HUOM! 2.vaiheen suorittaneilla, ei ole merkattuna 1.vaiheen oikeaa aikaa.
9 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Heta KannelaAthena II   
 Hyvinkään Urheiluratsastajat r 050,00031,50
2Saara OjaniemiDogtail's Candy Man   
 Tawast Riders ry 050,00034,44
3Kim KannelaColoured Coded Boy   
 Hyvinkään Urheiluratsastajat r 050,00034,65
 
4Elisa JokinenPikku-Seikka   
 Hämeen Ratsastajat ry 050,00041,31
5Sini KatajamäkiSurra-Murra-Donna   
 Tampereen Ratsastusseura ry 057,72Ute. 
6Jenni KankaanniemiSharon II   
 Tawast Riders ry 462,31  
7Emmi ToivonenFabled Carissima   
 Tawast Riders ry 474,31  
8Sarita SaarentaustaCB Layra   
 Riihimäen Ratsastajat ry Ute.   
8Oili KarkkulaMilagross   
 Ratsastusseura Verraton ry Ute.   
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport