Luokka 2A - Este 040 arv. A.2.0 Kategoria A + B + H
1-tason estekilpailut, Tuntihevosten cup osakilpailu
Tuntihevos cup osakilpailuluokka
8 ilmoittautuminen, 8 lähtöä, 2 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Estetuomari: Jenni Tiipiö
Ratamestari: Birgitta Salminen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Julia IlomäkiTörnrosa  
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 052,57
2Vilma KoistinenTörnrosa  
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 053,91
 
3Siiri NikkiläKastanja  
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 056,63
4Amy AjoFanäwa  
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 069,06
5Ninja HellmanOld Garden's Cocio  
 Tawast Riders ry 075,31
6Violetta PitkänenSörbys Velisia  
 Tawast Riders ry 091,69
7Petra SalminenPopommac  
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 453,69
8Camilla VehmasTraviata  
 Tawast Riders ry 474,38
 
ylös

Luokka 3A - Este 060 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H
1-tason estekilpailut, Tuntihevosten cup osakilpailu
Tuntihevos cup osakilpailuluokka
12 ilmoittautuminen, 12 lähtöä, 3 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Estetuomari: Jenni Tiipiö
Ratamestari: Birgitta Salminen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Emili MännistöNovan Varpu   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 059,62029,97
2Sara SöyringPikku Volle   
 Hämeen Ratsastajat ry 055,25030,31
3Petra SalminenPopommac   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 051,41031,44
 
4Siiri NikkiläKastanja   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 069,16034,81
5Pipsa VuoriNeopolitano Cimo   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 060,06433,22
6Violetta PitkänenSörbys Velisia   
 Tawast Riders ry 069,55848,79
7Jenni AntikainenSharon II   
 Tawast Riders ry 461,68  
8Meeri NikkiläPystin Hovi   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 463,47  
9Annika MäkinenPhas   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 467,88  
10Roosa VirtanenZara   
 Tawast Riders ry 489,00  
11Jenna MäkeläZara   
 Tawast Riders ry Ute.   
11Aava PirhonenSharon II   
 Tawast Riders ry Ute.   
 
ylös

Luokka 3B - Este 060 arv. 367(A2/A2)
1-tason estekilpailut, Tuntihevosten cup osakilpailu
Tuntihevos cup osakilpailuluokka
2 ilmoittautuminen, 2 lähtöä
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
 
1Julia SokkaLiwiec   
 Tawast Riders ry 063,84034,56
2Emmi ToivonenBritni's Black Chiffon   
 Tawast Riders ry 480,53  
 
ylös

Luokka 4A - Este 080 arv. 367(A2/A2)
1-tason estekilpailut, Tuntihevosten cup osakilpailu
Tuntihevos cup osakilpailuluokka
5 ilmoittautuminen, 5 lähtöä, 2 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Emma PetterssonChatman   
 Hämeen Ratsastajat ry 061,41031,91
2Sara SöyringPikku Volle   
 Hämeen Ratsastajat ry 052,72428,59
 
3Saana RaunioPystin Hovi   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 454,53  
4Emili MännistöNovan Varpu   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 458,31  
5Annika RiekkolaPhas   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 468,10  
 
ylös

Luokka 4B - Este 080 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H
1-tason estekilpailut, Tuntihevosten cup osakilpailu
Kaikille avoin
4 ilmoittautuminen, 4 lähtöä, 2 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Reetta AhtilaGolden Coast Harlem   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 060,06028,31
2Anna LeinonenGert Mayer   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 062,85426,16
 
3Reetta AhtilaPetit Pascal   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 455,97  
4Julia SokkaLiwiec   
 Tawast Riders ry 488,97  
 
ylös

Luokka 5 - Este 090 arv. 367(A2/A2) Kategoria B + H
1-tason estekilpailut, Tuntihevosten cup osakilpailu
4 ilmoittautuminen, 4 lähtöä, 2 Sijoittuu
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Reetta AhtilaPetit Pascal   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 052,00027,94
2Emma PetterssonChatman   
 Hämeen Ratsastajat ry 055,29030,06
 
3Anna LeinonenGert Mayer   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 459,13  
4Emmi ToivonenFabled Carissima   
 Tawast Riders ry Ute.   
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport