Luokka 1A - Koulu Helppo C (rata B)Tutustumisluok.ohj. 2016 Kategoria A + H Alustava
5 ilmoittautuminen, 5 lähtöä, 2 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Tuomari C: Susanna Pulla
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Jenni AntikainenSharon II 116,5116,564,722
 Tawast Riders ry 1 
2Violetta PitkänenSörbys Velisia 11611664,444
 Tawast Riders ry 2 
 
3Senni VirtanenNettisiipi 105,5105,558,611
 Tawast Riders ry 3 
4Aava PirhonenMigu Mike 104,5104,558,056
 Tawast Riders ry 4 
5Iida LeinamoExtra Penca 797943,889
 Hämeen Ratsastajat ry 5 
 
ylös

Luokka 1B - Este 040 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H Alustava
9 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Evelia MettäläRival   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 054,84029,31
2Jenni AntikainenSharon II   
 Tawast Riders ry 061,78034,94
3Violetta PitkänenSörbys Velisia   
 Tawast Riders ry 066,16038,25
 
4Johanna WiikariBalleriina   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 069,66039,85
5Aava PirhonenMigu Mike   
 Tawast Riders ry 058,68432,16
6Senni VirtanenNettisiipi   
 Tawast Riders ry 062,03437,84
7Aleksandra AutioRobin   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 062,19443,60
8Janina KuivalahtiZaladino ox   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 470,85  
9Iida LeinamoExtra Penca   
 Hämeen Ratsastajat ry Ute.   
 
ylös

Luokka 2A - Koulu Helppo B:0 2009 Kategoria A + H Alustava
9 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Tuomari C: Susanna Pulla
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Saila Yli-KoivistoInez of Finland 15815863,200
 Lempi Racing Team ry 1 
2Saila Yli-KoivistoGoldencoast Loreen 15315361,200
 Lempi Racing Team ry 2 
 
3Karoliina LaariFridolf 14914959,600
 Hämeen Ratsastajat rySaran Salama - E Laatu-Poika3 
4Emmi ToivonenBritni's Black Schiffon 14614658,400
 Tawast Riders ry 4 
4Venla SalonenZauber 14614658,400
 Hämeen Ratsastajat ry 4 
6Hilda KoivistoPostelhoef's Pablo 143,5143,557,400
 Korpikylän Ratsastajat ry 6 
7Jenni NiininenSkywalker 13913955,600
 Tawast Riders ry 7 
 Riia SuonioPioneeri    
 Tawast Riders ry   
 Jenni TiipiöLiwiec    
 Tawast Riders ry   
 
ylös

Luokka 2B - Este 060 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H Alustava
10 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Jenna BomanRival   
 Hämeen Ratsastajat ry 057,50028,75
2Saila Yli-KoivistoInez of Finland   
 Lempi Racing Team ry 066,72030,81
3Riia SuonioPioneeri   
 Tawast Riders ry 057,72031,10
 
4Venla SalonenZauber   
 Hämeen Ratsastajat ry 062,82432,34
5Elina KurkiHamrix   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 456,16  
6Hilda KoivistoPostelhoef's Pablo   
 Korpikylän Ratsastajat ry 482,53  
7Violetta PitkänenGuni   
 Tawast Riders ry Ute.   
7Jenni TiipiöLiwiec   
 Tawast Riders ry Ute.   
7Jenni NiininenSkywalker   
 Tawast Riders ry Ute.   
7Saila Yli-KoivistoGoldencoast Loreen   
 Lempi Racing Team ry Ute.   
 
ylös

Luokka 3A - Koulu A-merkin kouluohjelma 2006 Alustava
2 ilmoittautuminen, 2 lähtöä
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Tuomari C: Susanna Pulla
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoCYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
 
1Emmi ToivonenFabled Carissima 2829 170,5170,563,148
 Tawast Riders ryCarismo II 123 - Troublemaker xx1 
2Anne SuutariPastario 152,5152,556,481
 Hämeen Ratsastajat ry 2 
 
ylös

Luokka 3B - Este 080 arv. 367(A2/A2) Alustava
5 ilmoittautuminen, 4 lähtöä, 2 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Saara OjaniemiFreesia   
 Tawast Riders ry 454,53  
2Elina KurkiHamrix   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 863,59  
 
3Jenni TiipiöLiwiec   
 Tawast Riders ry Ute.   
3Riia SuonioPioneeri   
 Tawast Riders ry Ute.   
 Anne SuutariPastario   
 Hämeen Ratsastajat ry     
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport