Luokka 1 - Este 020 arv. A.0 Kategoria A + H Alustava
Esteratsastuskilpailut
Ristikkoluokka
4 ilmoittautuminen, 4 lähtöä, 2 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Estetuomari: Jenni Tiipiö
Ratamestari: Birgitta Salminen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Salla SavikkoLider  
 AVOIN 071,88
1Iida LeinamoExtra Penca  
 Hämeen Ratsastajat ry 068,75
 
3Mariia SainioBoston Angel  
 AVOIN 464,60
3Sara SavikkoLider  
 AVOIN 472,37
 
ylös

Luokka 2 - Este 050 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H Alustava
Esteratsastuskilpailut
Estekorkeus 50cm
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Estetuomari: Jenni Tiipiö
Ratamestari: Birgitta Salminen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Sani SavikkoKakara   
 AVOIN 050,59034,25
2Venla SalonenSnowberry Nectar   
 Hämeen Ratsastajat ry 051,47035,12
 
3Roosamaria LuosmalaVoldemort af Dahl   
 Laaksolan Ratsastusseura ry 067,03042,56
4Klaudia KuurmaGuni   
 Hämeen Ratsastajat ry 056,00044,34
5Violetta PitkänenSörbys Velisia   
 Tawast Riders ry 076,65467,43
6Aava PirhonenSörbys Velisia   
 Tawast Riders ry 469,44  
7Mariia SainioBoston Angel   
 AVOIN Ute.   
 
ylös

Luokka 3 - Este 070 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H Alustava
Esteratsastuskilpailut
Estekorkeus 70cm
14 ilmoittautuminen, 13 lähtöä, 4 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Estetuomari: Jenni Tiipiö
Ratamestari: Birgitta Salminen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Salla PihkanenWii Harum-Scarum Lady   
 Urheiluratsastusseura Tammer R 054,15031,28
2Sani SavikkoKakara   
 AVOIN 044,19032,19
3Noora MatilainenArahiit   
 AVOIN 049,00032,41
4Katri PokelaLuca II   
 Laaksolan Ratsastusseura ry 057,82032,78
4Anni-Matilda MattilaZentaro   
 Laaksolan Ratsastusseura ry 057,22032,78
 
6Saara OjaniemiFreesia   
 Tawast Riders ry 049,25034,00
7Venla SalonenSnowberry Nectar   
 Hämeen Ratsastajat ry 054,32037,56
8Marita SuojanenTraviata   
 Tawast Riders ry 052,00038,19
9Karoliina SalminenCathill's curioso companero   
 Tawast Riders ry 060,48049,96
10Jenni AntikainenSharon II   
 Tawast Riders ry 452,47  
11Ella RuikkaMarduk   
 Laaksolan Ratsastusseura ry 453,85  
12Roosamaria LuosmalaVoldemort af Dahl   
 Laaksolan Ratsastusseura ry 483,12  
13Jenni NiininenSkywalker   
 Tawast Riders ry 854,53  
 Karoliina MäntykangasUnflinching   
 Hämeen Ratsastajat ry     
 
ylös

Luokka 4 - Este 090 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H Alustava
Esteratsastuskilpailut
Estekorkeus 70/80/90cm
12 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Estetuomari: Jenni Tiipiö
Ratamestari: Birgitta Salminen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Laura-Linnea NyblomHaverstein's Rosanna   
 Tampereen Ratsastusseura ry 050,78027,00
2Katri PokelaLuca II   
 Laaksolan Ratsastusseura ry 056,28029,78
3Karla RantanenKiljander Magician   
 Laaksolan Ratsastusseura ry 056,87032,15
 
4Anni-Matilda MattilaZentaro   
 Laaksolan Ratsastusseura ry 053,75035,53
5Ella RuikkaMarduk   
 Laaksolan Ratsastusseura ry 054,12037,28
6Ellen NyblomHaverstein's Rosanna   
 Tampereen Ratsastusseura ry 047,44037,40
7Saara OjaniemiFreesia   
 Tawast Riders ry 050,37038,09
8Karoliina SalminenCathill's curioso companero   
 Tawast Riders ry 050,37437,56
9Jenni NiininenSkywalker   
 Tawast Riders ry 452,28  
 Violetta PitkänenMiku Mike   
 Tawast Riders ry     
 Karoliina MäntykangasUnflinching   
 Hämeen Ratsastajat ry     
 Noora MatilainenArahiit   
 AVOIN     
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport