Luokka 1 - Koulu Helppo D:3 2013 Kategoria A + H Alustava
15.05.2016 1-tason koulukilpailut
Tawast Riders ry
3 ilmoittautuminen, 3 lähtöä, 1 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Sirpa Häkkinen
Tuomari M: Susanna Pulla
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoMYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Violetta PitkänenSörbys Velisia 128,5128,567,632
 Tawast Riders ry 1 
 
2Jonna VirtanenHelkkeri 12812867,368
 Hämeen Ratsastajat ry 2 
3Anna PaloposkiCorleone Birdland 11911962,632
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 3 
 
ylös

Luokka 2 - Koulu Helppo C:2, 2000 Kategoria A + H Alustava
15.05.2016 1-tason koulukilpailut
Tawast Riders ry
7 ilmoittautuminen, 6 lähtöä, 2 sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Sirpa Häkkinen
Tuomari M: Susanna Pulla
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoMYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Terhi HeikkinenAmi 14914967,727
 Tawast Riders ry 1 
2Moona PekkinenHorsemosens Milano 14614666,364
 Kangasalan Ratsastajat ry 2 
 
3Birgitta SalminenGildia 141,5141,564,318
 Tawast Riders ry 3 
4Sanna LahtinenMaster Cash 133,5133,560,682
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 4 
5Jonna LuostarinenFlamingo 13013059,091
 Tawast Riders ry 5 
6Emilia TamminenVera Fernetta 125,5125,557,045
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 6 
 Neea KärkkäinenEin Sindy    
 Tawast Riders ry   
 
ylös

Luokka 3 - Koulu B-merkin kouluohjelma 2010 Alustava
15.05.2016 1-tason koulukilpailut
Tuntihevoscup-osakilpailuluokka, avoin kaikille
Tawast Riders ry
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Sirpa Häkkinen
Tuomari M: Susanna Pulla
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoMYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
1Päivi LehtoTosi Santeri 15815868,696
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 1 
2Terhi HeikkinenAmi 153,5153,566,739
 Tawast Riders ry 2 
 
3Jasmiina KarppinenKatalonija 153,5153,566,739
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 2 
4Birgitta SalminenGildia 15015065,217
 Tawast Riders ry 4 
5Viivi AlutoinJolanda IV 14914964,783
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 5 
6Sanna LahtinenMaster Cash 139,5139,560,652
 Vesilahden Seudun Ratsastajat 6 
7Maria HirvimäkiPreemia 13913960,435
 Tawast Riders ry 7 
 
ylös

Luokka 4 - Koulu C-merkin kouluohjelma Kategoria B + H Alustava
15.05.2016 1-tason koulukilpailut
Tuntihevoscup-osakilpailuluokka
Tawast Riders ry
2 ilmoittautuminen, 2 lähtöä
Kilpailunjohtaja: Sirpa Häkkinen
Tuomari M: Susanna Pulla
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoMYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
 
1Viivi AlutoinJolanda IV 112,5112,562,500
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 1 
2Henna RäntiläTrust 96,596,553,611
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 2 
 
ylös

Luokka 5 - Koulu Perusmerkin ratsastuskoe Kategoria A + B Alustava
15.05.2016 1-tason koulukilpailut
Tuntihevoscup-osakilpailuluokka
Tawast Riders ry
2 ilmoittautuminen, 2 lähtöä
Kilpailunjohtaja: Sirpa Häkkinen
Tuomari M: Susanna Pulla
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoMYhteensäProsentti
 SeuraSuku 
 
1Violetta PitkänenSörbys Velisia 868666,154
 Tawast Riders ry 1 
2Siiri NikkiläTrust 858565,385
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 2 
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport