Luokka 1 - Este 040 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H Alustava
1-tason kilpailut, tuntihevoscup sekä joukkuekilpailu
Estekorkeus 40cm
13 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Estetuomari: Jenni Tiipiö
Ratamestari: Birgitta Salminen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Evelia MettäläBenjamin M   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 065,90031,16
2Vilma KoistinenTörnrosa   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 066,00031,78
3Viivi AlutoinJolanda IV   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 060,81032,59
 
4Milla RönkköTörnrosa   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 075,37040,66
5Violetta PitkänenSörbys Velisia   
 Tawast Riders ry 466,00  
6Venla HintikkaBenjamin M   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry Utg.   
6Jenna NiemiGuni   
 Tawast Riders ry Utg.   
6Johanna NortokoskiMelukylän Mini   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry Utg.   
6Henna NurminenVoortheve`s Tracey   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry Utg.   
6Katariina VisalaChita   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry Ute.   
6Kitiara SuojanenWaltraute   
 Tawast Riders ry Ute.   
 Julia YlinenSnälla Loudres   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry     
 Maria LuomaHemängs Miranda   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry     
 
ylös

Luokka 2 - Este 060 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H Alustava
1-tason kilpailut, tuntihevoscup sekä joukkuekilpailu
Estekorkeus 60cm
18 ilmoittautuminen, 17 lähtöä, 5 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Estetuomari: Jenni Tiipiö
Ratamestari: Birgitta Salminen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Elina KurkiHamrix   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 053,63025,44
2Julia IlomäkiGoldencoast Harlem   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 056,88026,25
3Meeri NikkiläPystin Hovi   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 059,79027,62
4Ronja KainunkangasBisquit   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 058,44028,10
5Viivi AlutoinJolanda IV   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 054,28031,28
 
6Ira HänninenLa Critz   
 Tawast Riders ry 061,29031,81
7Aava PirhonenGuni   
 Tawast Riders ry 061,81031,97
8Amy AjoMister X   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 058,41445,34
9Milja HakamäkiNettisiipi   
 Tawast Riders ry 453,82  
10Laura KajantoKassiopeia   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 455,38  
11Violetta PitkänenMiku Mike   
 Tawast Riders ry 463,94  
12Ida ForssKesäyön Prinssi   
 AVOIN 470,50  
13Senni RintalaRobin   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 474,44  
14Jenna MäkeläMiku Mike   
 Tawast Riders ry 477,94  
15Sonja RintalaHoney Bee II   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 1688,31  
16Johanna NortokoskiMelukylän Mini   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry Ute.   
16Helvi MikkonenChita   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry Ute.   
 Mira VainioVisassi   
 Kalvolan Seudun Ratsastajat ry     
 
ylös

Luokka 3 - Este 080 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + B + H Alustava
1-tason kilpailut, tuntihevoscup sekä joukkuekilpailu
Estekorkeus 80cm
9 ilmoittautuminen, 8 lähtöä, 2 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
Estetuomari: Jenni Tiipiö
Ratamestari: Birgitta Salminen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Julia IlomäkiGoldencoast Harlem   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 057,63027,88
2Amy AjoMister X   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 057,31030,19
 
3Emmi ToivonenFabled Carissima 2829   
 Tawast Riders ryCarismo II 123 - Troublemaker xx060,15030,91
4Elina KurkiHamrix   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 451,69  
5Ira HänninenLa Critz   
 Tawast Riders ry 471,44  
6Saara OjaniemiFreesia   
 Tawast Riders ry 881,19  
7Ronja KainunkangasBisquit   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry Ute.   
7Meeri NikkiläPystin Hovi   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry Ute.   
 Jenni VahekoskiBalero   
 Kalvolan Seudun Ratsastajat ry     
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport