Luokka 1 - Este Ristikkoluokka Kategoria A + B + H Alustava
Harjoitusestekilpailut
Ristikkoluokka
10 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Katja NurmiAkkord   
 Tawast Riders ry 045,66028,22
2Jenni AntikainenUkkoralli   
 Tawast Riders ry 044,16031,00
3Jenna NiemiGuni   
 Tawast Riders ry 045,38031,53
 
4Iina PukkilaLaila   
 Evitskogin Ratsastajat ry 047,13032,60
5Merliina SuojanenSörbys Velisia   
 Tawast Riders ry 062,31046,38
6Kitiara SuojanenMiku Mike   
 Tawast Riders ry 059,87048,43
7Henriikka MelantieSharon II   
 AVOIN 447,78  
8Irene NylanderLiwiec   
 Tawast Riders ry 454,53  
9Anniina ByrlimanVappu   
 AVOIN 479,15  
10Alina LehtonenVappu   
 Tawast Riders ry Utg.   
 
ylös

Luokka 2 - Este 050 arv. 367(A2/A2) Kategoria B + H Alustava
Harjoitusestekilpailut
Estekorkeus 50cm
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Iina PukkilaLaila   
 Evitskogin Ratsastajat ry 067,97014,50
2Milja HakamäkiMedium   
 Tawast Riders ry 062,22015,90
 
3Nina ManninenTraviata   
 Tawast Riders ry 071,19019,72
4Pia-Liisa ParkkonenSharon II   
 Tawast Riders ry 462,06  
5Senni VirtanenNettisiipi   
 Tawast Riders ry 464,28  
6Jenni AntikainenUkkoralli   
 Tawast Riders ry 1275,00  
7Nikita MäkeläDoro   
 AVOIN Utg.   
 
ylös

Luokka 3 - Este 070 arv. 367(A2/A2) Kategoria A + H Alustava
Harjoitusestekilpailut
Estekorkeus 70cm
9 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
Kilpailunjohtaja: Terhi Koivula
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Anni VanhanenSigma   
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ry 056,99023,72
2Saara OjaniemiFreesia   
 Tawast Riders ry 059,72025,09
3Marita SuojanenTraviata   
 Tawast Riders ry 063,25025,38
 
4Aava PirhonenMiku   
 Tawast Riders ry 062,59025,78
5Roosa KoskinenDonna   
 AVOIN 056,91029,00
6Alina VirtanenGuni   
 Hyvinkään Urheiluratsastajat r 064,37034,84
7Nikita MäkeläDoro   
 AVOIN 453,37  
8Milja HakamäkiNettisiipi   
 Tawast Riders ry 456,85  
9Katja NurmiSharon II   
 Tawast Riders ry 868,78  
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport